כתרי E-MAX (אימקס)

אנחנו בחברת DMB  milling center, מקדמים חדשנות טכנולוגית ודיגיטלית בענף רפואת השיניים ומאפשרים לכל רופאי וטכנאי השיניים בישראל ליהנות מהליך ייצור דיגיטלי של כתרים מסוג EMAX מחומר קרמי ייחודי על בסיס זכוכית. כתרי אימקס נחשבים לאחד מסוגי הכתרים הנפוצים והמבוקשים ביותר בענף רפואת השיניים וזאת לנוכח העובדה שמדובר בכתרים איכותיים המותאמים למגוון רחב של טיפולי שיניים ומגוון רחב של אוכלוסיות הנדרשות לטיפולי כתרים. בעמוד שלפניכם, תוכלו למצוא מידע כללי על כתרי EMAX ולהיחשף לשיטת העבודה החדשנית והמתקדמת שלנו המאפשרת לנו לייצר כתר אימקס באופן דיגיטלי מלא, ברמת דיוק גבוהה ובמסגרת תהליך ייצור קצר.

ייצור כתר זרקוניה

כתר אימקס - מה חשוב לדעת?

כתר אימקס הוא כתר נפוץ לטיפולי שיקום הפה ושחזור שיניים. כתר מסוג זה מיוצר מחומר קרמי על בסיס זכוכית, עובדה ההוכפת אותו לכתר המאפשר מעבר של אור טבעי דרכו בדומה לשיניים טבעיות. בכתרי EMAX ניתן לעשות שימוש במגוון רחב של טיפולי שיניים, לרבות, לצרכי תיקון אסתטי של מספר שיניים, לצרכי השלמת מעטפת המגן החיצונית של השן (שכבת האמייל), לצרכי הלבשת כתרים על גבי מספר מצומצם של שתלים דנטליים, לצרכי תיקון שיינים במנח לא תקין במסגרת טיפולי אורתודנטיה (יישור שיניים), לצרכי השבת הלובן הטבעי של השיניים במסגרת ציפויי חרסינה לשיניים, לצרכי תיקון שיניים שבורות עקב טראומה או עששת, לצרכי טיפול בשיניים סדוקות, לצרכי טיפול בשיניים מוכתמות ולצרכי שחזור תפקידה של השן הטוחנת הקטנה. 

כתר אימקס - כל היתרונות

השימוש בכתר מסוג אימקס בכל אחד מסוגי הטיפולים המופיעים לעיל, יאפשר גם לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות הן ברמה האסתטית של מראה השיניים וגם ברמה התפקודית של השיניים. היתרונות השונים הנלווים לשימוש בכתרים מסוג אימקס כוללים: 

 •  כתרים אשר אינם פוגעים במבנה השיניים עליהן הן מולבשות
 •  כתרים המשתלבים בצורה מדויקת על גבי שיניים קיימות
 •  כתרים המיוצרים מחומר קרמי ייחודי על בסיס זכוכית- עבודה המצמצת ומפחיתה באופן משמעותי את   הרגישות בשיניים לאילו מביניכם הסובלים מאלגריה או רגישות למתכות
 •  כתרים הנחשבים ליעילים בכל הנוגע למניעת היווצרות משקעי אבנית על גבי השיניים המטופלות 
 • כתרים בעלי עמידות מקסימאלית לאורך זמן 
 • כתרים אשר אינם סופחים לתוכם נוזלים ובכך ניתן לשמר את הגוון המקורי של הכתרים לאורך זמן
 •  כתרים בעלי מראה טבעי 

  חשוב לדעת: השימוש בכתרים מסוג אימקס מיועד בעיקר לצרכי טיפול בשיניים החותכות המצויות בקדמת הפה, כאשר ניתן להלביש את הכתרים גם על גבי שיניים טוחנות שאיבדו מכוח הלעיסה שלהן. יחד עם זאת, השימוש בכתרים אינו מיועד למקרים של אובדן שיניים מרובות ולצרכי שחזור של מספר שיניים טוחנות.

מהו אורך החיים של כתרי אימקס?

בדומה לכל סוגי הכתרים האחרים, גם אורך החיים של כתר אימקס משתנה ממטופל למטופל בהתאם לאיכויות הטיפול והמיומנויות המקצועית של הרופא המטפל ובהתאם לאופן תחזוקת הכתרים על ידי המטופל לאורך זמן. במקרים בהם הטיפול התבצע על ידי רופא שיניים מקצועי ומיומן ובמידה והמטופל שומר על היגייניה יומיומית, כתרים מסוג אימקס יכולים להחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות.

כתר זרקוניה

ייצור כתר אימקס בשיטה הדיגיטלית - מה חשוב לדעת?

כתרי אימקס ניתנים לייצור באופן דיגיטלי מלא, כאשר הליך הייצור מבוסס על ממצאי סריקה אינטאורלית המיומשת על ידי הרופא המטפל. ממצאי הסריקה הדיגטלית משמשים לצרכי עיצוב הכתר הנדרש על פי המידות המדויקות של השן המטופלת. לאחר עיצוב הכתר, הקובץ הדיגילי של הכתר מועבר למחרטה דיגיטלית שלמעשה יודעת לבצע את הליך ייצור הכתר באופן דיגיטלי מלא ללא צורך בשימוש בשיטות עבודה ידניות.

המחרטה הדיגיטלית חותכת למעשה גוש שלם של ליתיום דיסיליקט שהוא למעשה החומר הקרמי ממנו מיוצרים כתרים מסוג אימקס. פעולת המחרטה הדיגיטלית על גבי המבנה הגושי של חומר הגלם, מבטיחה שהכתר יהיה מיוצר כמשקה אחת ללא הדבקות והלחמות המאפיינות שיטות עבודה ידניות המיושמות באמצעות מחרטות אנלוגיות. עם סיום הליך ייצור הכתר במעבדת השיניים, התוצר הסופי של הכתר נשלח לרופא השיניים לצרכי הלבשתו על גבי השן המטופלת המיועדת.

DMB מציגה: השיטה הדיגיטלית היעילה ביותר לייצור כתר EMAX

אנחנו בחברת DMB  milling center מפעילים את מרכז החריטה המתקדם מסוגו בישראל. במרכז החריטה שלנו, אנו יודעים לייצר כתרי אימקס באופן דיגיטלי מלא, כאשר הליך ייצור הכתרים נעשה לאחר קבלת קובץ ממוחשב של הסריקה הדיגיטלית המיושמת על ידי רופאי השיניים עימם אנו עובדים. פתרונות השירות המוצעים על ידינו בתחום ייצור כתר אימקס בשיטה הדיגיטלית מיועדים גם למרפאות שיניים המחזיקות במכשירי סריקה דיגיטליים וגם למעבדות שיניים המעוניינות לייצר כתרים באמצעות מחרטות דיגיטליות מתקדמות מסוגן. תהליך ייצור כתרים מסוג אימקס באמצעותנו, תאפשר גם לכם ליהנות ממספר יתרונות משמועתיים לאורך כל הדרך, וביניהם:

 •  ייצור כתרים מסוג אימקס באופן דיגיטלי מלא – דבר המבטיח דיוק מקסימאלי של הכתר לכל מטופל/ת בהתאמה אישית מלאה
 •  עיצוב כתרים על ידי מעצב גרפי מקצועי ומנוסה ובאמצעות תוכנות עיצוב ייעודיות 
 •  הליך ייצור קצר – אנחנו יודעים לייצר כתר אימקס תוך עשרות בודדות של דקות 
 •  מינימום מעורבות בהליך הייצור מצד רופא השיניים – כל שתידרשו לעשות הוא לשלוח אלינו את קובץ הסריקה הדיגיטליית לכתובת האימייל שלנו ומשם אנחנו עושים את כל העבודה
 •  משלוחים מהירים של התוצרים הסופיים לכל רחבי הארץ וישירות למרפאת/מעבדת השיניים 
 •  כתרים המיוצרים מחומרי גלם איכותיים בעלי עמידות לאורך זמן ממושך 
 •  אפשרות ממשית לבחירת גוון הכתר במסגרת הליך עיצוב הכתר עוד בטרם ייצורו 
ייצור כתרי זרקוניה במינמום זמן

כיצד עובדת השיטה המתקדמת שלנו?

ייצור כתר EMAX באמצעות השיטה הדיגיטלית המיושמת על ידינו, מיושמת בשלושה שלבים פשוטים:

 1.  בשלב הראשון, הרופא המטופל נדרש לשלוח אלינו את קובץ הסריקה הדיגיטלית של השיניים המטופלות. 
 2.  בשלב השני, מעצב גרפי מטעמנו מעבד את הקובץ הממוחשב ומעצב את הכתר בהתאם למידות המדויקות. בשלב זה נקבע גם הגוון של הכתר בהתאם להעדפות הרופא המטפל ו/או המטופל. 
 3. בשלב השלישי הקובץ הממוחשב של הכתר המעוצב מועבר למחרטה הדיגיטלית העומדת לרשותנו ובאמצעות חומרי הגלם הנכונים המכונה יודעת לייצר כתר EMAX תוך מספר דקות בודדות (בין 10 ל-20 דקות לייצור כל כתר). 

עם סיום תהליך הייצור, אנו דואגים להוצאת משלוח של התוצר הסופי עד למרפאת השיניים. 

רוצים להינות מכל היתרונות הנלווים לייצור כתר EMAX בשיטה הדיגיטלית המלאה? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן עוד היום.

רופא/טכנאי שיניים?

רוצה להצטרף לעולם של חדשנות טכנולוגית ודיגיטלית?

השאר פרטים בטופס ונחזור אליך בהתאם לבדיקת התאמה.

האתר מתוחזק ע"י חברת

רופא/טכנאי שיניים?

רוצה להצטרף לעולם של חדשנות טכנולוגית ודיגיטלית?
השאר פרטים בטופס ונחזור אליך בהתאם לבדיקת התאמה.

רופא/טכנאי שיניים?

רוצה להצטרף לעולם של חדשנות טכנולוגית ודיגיטלית?

השאר פרטים בטופס ונחזור אליך בהתאם לבדיקת התאמה.