מחרטה דיגיטלית

בשנים האחרונות, יותר ויותר רופאי וטכנאי שיניים בוחרים לעשות שימוש במכשור הממוחשב הנכלל בתחום רפואת השיניים הדיגיטלית וזאת לנוכח היתרונות הרבים הנלווים לאופן השימוש בכל אחת ממערכות הציוד הדיגיטליות הכוללות בין היתר: סורק אינטראורלי, תוכנת עיבוד ומחרטה דיגיטלית.

באמצעות סורק אינטראאורלי, ניתן להשיג צילום מיטבי של חלל הפה המטופל, כאשר תוצרי הצילום ניתנים להעברה באמצעות הדוא"ל ישירות אלינו למרכז החריטה. עם הגעת הקבצים, מומחה גרפי מטעמנו, יעבוד על הקובץ בהתאם לתוצר הנדרש: כתר, תותבות או גשר, ולאחר מכן יעביר את הקובץ הדיגיטלי המוכן למחרטה הדיגיטלית. הפעלתה של מחרטה דיגיטלית לייצור כתרים, גשרים או שיניים תותבות, מצריכה שימוש נכון ומדויק של חומרי הגלם, כאשר ייצור הכתר/גש/תותבת באמצעות מחרטה דיגיטלית הינו תהליך עבודה קצר האורך כ-20 עד 30 דקות לערך, וכל זאת ללא מגע יד אדם ובאופן דיגיטלי מלא. 

מחרטה דיגיטלית

מחרטה דיגיטלית לייצור כתרים מזירקוניה

אחד מהשימושים הנפוצים במחרטה הדיגיטלית המצויה אצלנו במרכז החריטה, הוא למטרות ייצור כתרים המיועדים מלכתחילה לטיפולי השתלות שיניים. לרשותנו, מחרטה דיגיטלית לייצור כתרים מזירקוניה המאפשרת לרופאי וטכנאי השיניים העובדים איתנו, ליהנות מתוצר סופי מדויק ואיכותי המיוצר מחומרי גלם בעלי עמידות מקסימאלית לאורך שנים. המחרטה הדיגיטלית העומדת לרשותנו מיועדת גם לייצור כתרים מסוג אימקס וזאת לצד ייצור של ציפוי שיניים, גשרים ותותבות שיניים. 

מחרטה דיגיטלית לייצור כתרים - כל היתרונות

כפי שציינו למעלה, השימוש במחרטה דיגיטלית מאפשר לרופאי וטכנאי השיניים ליהנות ממגוון רחב של יתרונות, וביניהם:

 •  תוצרים איכותיים אשר אינם ניתנים להשגה באמצעות מחרטות מיושנות ושיטות עבודה ידניות
 • תוצרים הניתנים לייצור בפרק זמן מינימאלי – תוך מספר שעות בודדות מרגע קבלת צילומי השיניים ניתן לעבד ולייצר את הכתרים 
 •  מינימום מעורבות בתהליך ייצור הכתרים – משלב צילום השיניים ועד לשלב הרכבת הכתר, רופאי השיניים אינם נדרשים לכל מעורבות בתהליך ייצור הכתרים, כאשר הכתרים המסופקים להם מותאמים באופן המדויק ביותר לצורך   הטיפולי
 • שימוש בטכנולוגיות מתקדמות הממתג את מרפאת/מעבדת השיניים כמובילה בתחום רפואת השיניים הדיגיטלית
 •  תהליך עבודה מדוייק המקצר באופן משמעותי את ההליך הטיפולי ומונע החזרות של הכתר למעבדת השיניים לנוכח אי דיוקים במבנה הכתר
 • וזאת לצד יתרונות נוספים של הכתר הדיגיטלי המיוצר במלואו באמצות מחרטה דיגיטלית לייצור כתרים. 
מחרטה דיגיטלית לייצור כתרים מזירקוניה

כתר דיגיטלי המיוצר באמצעות מחרטה דיגיטלית - כל היתרונות

כתרים דיגיטליים המיוצרים באמצעות מחרטה דיגילטית לייצור כתרים הם בדרך כלל כתרים המיוצרים מזירקוניה שהיא למעשה מתכת לבנה וידידותית לחניכיים, בעלת מראה אסתטי ועמידה בפני עומסי לעיסה לאורך שנים. כתרים אלו מעוצבים באמצעות תוכנה ייעודית בטרם ייצורם במכונת המחרטה הדיגיטלית, כאשר בין יתרונותיו של הכתר הדיגיטלי בהשוואה לכתר האנלוגי המיוצר במחרטות מיושנות ושיטות עבודה ידניות, תוכלו למצוא:

 • הכתר הדיגיטלי נחשב לאסטתי ובריא יותר בהשוואה לכתר האנלוגי והוא מותאם יותר לרקמה הרכה של החניכיים
 • הלבשת הכתר אינה מחייבת השחזה עמוקה של השיניים הטבעיות הסמוכות
 •  הלבשת הכתר מתאפשרת במסגרת טיפול אחד, דבר המקצר באופן משמעותי את ההליך הטיפולי בהשוואה לייצור כתר אנלוגי במסגרתו נדרשים בין ארבעה לחמישה טיפולים עד להתקנת הכתר הקבוע 
 • הלבשת הכתר אינה מחייבת השחזה תת חניכית ובכך ניתן למנוע מצב של נסיגת חניכיים 
 • הכתר הדיגיטלי מיוצר בחומר אחד וזאת בניגוד מוחלט לכתרים המיוצרים בשיטה האנלוגית בה נעשה שימוש בבסיס מתכתי שעל גביו בונים חרסינה. 

כמו כן, חשוב לציין את העובדה שתוכנת העיבוד הממוחשבת מאפשרת התאמה מדויקת של צבע השחזור לשן, ולכן, העברת העיבוד הממוחשב של הכתר אל המחרטה הדיגיטלית, נעשית לאחר בחירת גוון הכתר המדויק והמותאם ביותר לכל מטופל/ת. 

מחרטה דיגיטלית לייצור כתרים

DMB milling center - מרכז החריטה המתקדם מסוגו בישראל

אנחנו בחברת DMB milling center, חרטנו על דגלנו את נושא הקידמה הטכנולוגית והדיגיטלית בענף רפואת השיניים, ולכן, אנו מאפשרים לקהל לקוחותינו ליהנות מהמכשור הדיגיטלי המתקדם ביותר מסוגו בישראל. לרשותנו, מבחר גדול ומרשים של מחרטות דיגיטליות המיועדות לצרכי ייצור מהיר של כתרים, גשרים ותותבות שיניים במינימום זמן ומקסימום עמידות. שיטת העבודה הדיגיטלית שלנו, תאפשר גם לכם לקצר תהליכי ייצור של כל סוגי הכתרים ותבטיח לקהל לקוחותיכם את הכתרים האיכותיים והעמידים ביותר. בנוסף, אנו מחזיקים בתוכנות מתקדמות לעיבוד צילומי שיניים, כאשר הפעלת התוכנות והמחרטות הדיגיטילות מתבצעת על ידי מומחים מטמענו בתחום העיבוד הגרפי של כתרים, גשרים ותותבות שיניים. 

מרכז החריטה שלנו ממוקם ברמת גן וממנו אנו משרתים על הצד המקצועי ביותר מאות מרפאות ומעבדות שיניים ברחבי הארץ, כאשר כל תהליך ההתנהלות מולנו נעשה אף הוא באמצעים דיגיטלים מבלי להידרש לניירת מיותרת וזמן עבודה יקר מבחינכתם. אם גם אתם רוצים להתקדם לתחום רפואת השיניים הדיגיטלית, ובעיקר, לא להישאר מאחור את השיטות המיושנות של רפואת השיניים המסורתית, זה הזמן ליצור איתנו קשר כאן, להיחשף לפתרונות השירות השונים המוצעים על ידינו ולהבטיח לעצמכם את שירותיו של מרכז החריטה המתקדם מסוגו בישראל. 

 

רופא/טכנאי שיניים?

רוצה להצטרף לעולם של חדשנות טכנולוגית ודיגיטלית?

השאר פרטים בטופס ונחזור אליך בהתאם לבדיקת התאמה.

האתר מתוחזק ע"י חברת

רופא/טכנאי שיניים?

רוצה להצטרף לעולם של חדשנות טכנולוגית ודיגיטלית?
השאר פרטים בטופס ונחזור אליך בהתאם לבדיקת התאמה.

רופא/טכנאי שיניים?

רוצה להצטרף לעולם של חדשנות טכנולוגית ודיגיטלית?

השאר פרטים בטופס ונחזור אליך בהתאם לבדיקת התאמה.