מעבדת שיניים

אנחנו בחברת DMB  milling center, מקדמים חדשנות טכנולוגית ודיגיטלית בענף רפואת השיניים ומאפשרים לכל מעבדת שיניים, רופאי וטכנאי השיניים בישראל ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שירות דיגיטליים המוצעים על ידינו במרכז החריטה שבבעלותנו. פתרונות הייצור המתקדמים המוצעים על ידינו בתחום בניית כתרים, גשרים ושיניים תותבות בשיטה הדיגיטלית, יאפשרו גם לכם להזניק קדימה את מרפאת השיניים ומעבדת השיניים שבבעלותכם וליהנות מתוצרי ייצור איכותיים בזמני עבודה מהירים וקצרים בהשוואה לכל שיטת ייצור אחרת. בעמוד שלפניכם, תוכלו למצוא מידע מקיף על השירותים הדיגיטליים המוצעים על ידינו למטרות תכנון ובנייה של כתרים, גשרים ותותבות שיניים מכל סוג.

מעבדת שיניים

טכנולוגיות דיגיטליות ברפואת שיניים – מה חשוב לדעת?

טכנולוגיות דיגיטליות בתחום רפואת השיניים הן הגדרה כוללת להיצע הולך וגדל של טכנולוגיות המשמשות לצרכי ביצוע פורצדורות דנטליות באמצעות מכשור דיגיטלי מתקדם מסוגו. טכנולוגיות אלו משנות באופן משמעותי את הליכי האבחון והטיפול בבעיות דנטליות ואת תהליכי הייצור של תוצרים דנטליים הנדרשים למגוון רחב של פרוצדורות דנלטיות, לרבות, כתרים, גשרים, תותבות שיניים וכדומה.

כניסתן של הטכנולוגיות הדיגיטליות השונות לתחום רפואת השיניים המסורתית הופכת אותה לדיגילטית יותר, מתקדמת יותר ויעילה הרבה יותר, כאשר כל מעבדת שיניים ומרפאות שיניים אשר אינן מעוניינת להישאר מאחור, עושות הכול על מנת להתקדם לתחום רפואת שיניים דיגיטלית.

בין יתר סוגי הטכנולוגיות הדיגיטילות הנפוצות ביותר בתחום רפואת השיניים תוכלו למצוא מערכות סריקה דיגיטליות המאפשרות צילום דיגיטלי וממוחשב של השיניים לצרכי אבחון ותכנון הליכים טיפוליים, רכיבי תוכנה המשמשים למטרות עיבוד ועיצוב של תוצרים דנלטיים הנדרשים לייצור ומחרטות דיגיטליות המשמשות אמצעי ייצור של כתרים, גשרים ותותבות שיניים בשיטה הדיגיטלית.

DMB מציגה: מרכז חריטה מוביל בתחום רפואת השיניים הדיגטלית

אנחנו בחברת DMB  milling center, מפעילים מרכז חריטה מתקדם מסוגו בתחום רפואת השיניים הדיגיטלית. מרכז החריטה שבבעלותנו מתמחה בהליכי תכנון ובנייה של כתרים, גשרים ותותבות שיניים במסגרת שיטת ייצור דיגיטלית במלואה, המבוססת בין היתר על שימוש במחרטות דיגיטליות ומערכות סריקה דיגיטליות המצויות כיום במספר הולך וגדל של מרפאות שינים שכבר מבינות את הצורך במעבר לשיטות עבודה דגיטליות. מרכז החריטה שבבעלותנו ממוקם אומנם ברמת גן אך הוא משרת מספר הולך וגדל של  מעבדות שיניים ומרפאות שיניים בכל רחבי הארץ.

שיטת הייצור הדיגיטלית המיושמת על ידינו, מאפשר לרופאי וטכנאי השיניים ליהנות ממגוון רחב של יתרונות מעשיים, וביניהם:

  • מגוון רחב של תוצרים דנטליים איכותיים במקום אחד – אנו מתמחים בהליכי תכנון ובנייה של כתרים, גשרים, תותבות שיניים, ציפויי שיניים ותוצרים דנטליים נוספים המשמשים למטרות שחזור שיניים.
  • תוצרים דנטליים הניתנים לייצור בפרק זמן מינימאלי – לרשותנו, מחרטות דיגיטליות מתקדמות מסוגן המאפשרות לנו לייצר תוצרים דנלטיים תוך מספר דקות בודדות.
  • חיסכון משמעותי בזמן כיסא – ייצור דיגיטלי של תוצרים דנטליים באמצעותנו, מאפשר לרופאי השיניים לקצר באופן משמעותי את מספר הטיפולים הנדרש לצרכי השלמת פרוצדרות דנטליות כאלו ואחרות.
  • מינימום מעורבות בהליך הייצור – רופאי שיניים הנהנים מהשירותים הדיגיטליים שלנו אינם נדרשים למערובות כזו או אחרת בהליך הייצור, למעט, דרישה מקדימה לשליחת קובץ ממוחשב של הסריקה הדיגיטלית אותה הם ביצעו.
  • תוצרים דנטליים איכותיים בעלי עמידות גבוהה בהשוואה לתוצרים דנטליים המיוצרים בשיטות עבודה ידניות.

וזאת לצד יתרונות נוספים הקשורים לאופן בו מעבדת שיניים ומרפאות העובדות איתנו מצליחות למתג את עצמן בקרב קהל הלקוחות כמרפאות/מעבדות מובילות בתחום רפואת השיניים הדיגיטלית.

חשוב לנו שתדעו: התוצרים הדנטליים המיוצרים על ידינו בשיטה הדיגיטלית מתאפיינים בתכונות ההופכות אותם לתוצרים דנלטיים איכותיים עבור מגוון רחב של צרכים טיפוליים. בין היתר, התוצרים הדנטליים המיוצרים על ידינו מתאפיינים בעמידות גבוהה לעומסי לעיסה, נראות אסתטית ברמה הגבוהה ביותר והתאמה מדויקת למבנה השיניים המטופלות בהתאם לממצאי הסריקה הדיגיטלית.

מעבדות שיניים

השיטה הדיגיטלית לייצור כתרים, גשרים ותותבות שיניים - כיצד היא עובדת?

על מנת לספק את התוצרים הדנטליים האיכותיים ביותר לכל מעבדת שיניים ומרפאת שיניים בישראל, אנחנו בחברת DMB פיתחנו שיטת עבודה חדשנית המיושמות באופן דיגיטלי מלא. שיטה זו מיושמת בשלושה שלבי עבודה עיקריים הכוללים:

1. קבלת קובץ ממוחשב של הסריקה הדיגטלית אשר בוצעה על ידי רופא השיניים 

2. עיבוד ועיצוב גרפי של התוצר הדנטלי הנדרש באמצעות תוכנת מחשב ייעודית 

3. ייצור דיגיטלי של התוצר הדנטלי באמצעות מחרטה דיגיטלית מתקדמת מסוגה 

עם סיום הליך הייצור, אנו דואגים להוצאת משלוח עד מרפאת השיניים/מעבדת השיניים לצורך השלמת ההליך הטיפולי. 

תחזוקת שיניים תותבות - מה חשוב לדעת?

בדומה לשיניים טבעיות, גם כל אחד מסוגי התותבות הקיימות כיום, מחייב תחזוקה שוטפת וזאת לצרכי מניעת הצטברות רובד חיידקי על גבי השיניים המלאכותיות, דבר העשוי לפגוע גם בשיניים הבריאות המצויות בחלל הפה ובחניכיים וגם בשיניים המלאכותית. במקרים בהם אתם עושים שימוש בתותבות שיניים נשלפות, חשוב להפקיד על הסרתן לפני השינה ולשמור אותם בתוך כוס עם מים פושרים ותמיסה ייעודית. כמו כן, חשוב להפקיד על צחצוח תותבות השיניים הנשלפות בוקר וערב ולהפקיד על צחצוח החניכיים החשופות לפני הרכבת התותבות.

שירות מקצועי לכל מעבדת שיניים ומרפאות

השיטה הדיגיטלית המוצעת על ידינו לצרכי ייצור דיגטלי של כתרים, גשרים, תותבות שיניים ותוצרים דנלטיים נוספים המשמשים כאמצעי שחזור, מיועדת לכלל מעבדות השיניים ומרפאות השיניים המעוניינות להתקדם לתחום רפואת השיניים הדיגיטלית וליהנות ממגוון רחב של יתרונות משמעותיים.  

חשוב לנו לציין שבשנים האחרונות יותר ויותר מעבדות שיניים ומרפאות עוברות לשימוש בטכנולוגיות דיגיטליות לצורך ביצוע פרוצדרות דנטליות כאלו ואחרות, כאשר רפואת השיניים הדיגיטלית מבססת את מעמדה כאלטרנטיבה מודרנית ומתקדמת לרפואת השיניים המסורתית המבוססת על שיטות עבודה ידניות ומכשור אנלוגי מיושן לצורך ייצור תוצרים דנטליים. כפועל יוצא מכך, מעבדות שיניים ומרפאות אשר אינן ישכילו לעשות שימוש באמצעים הדיגיטליים העומדים לרשותם בתחום רפואת השיניים הדיגיטלית, עשויות למצוא את עצמן תוך מספר שנים בודודת נשארות מאחור. 

מעבדת שינים ומרפאות שיניים נמנעות ממעבר לשיטות דיגיטליות לצרכי ביצוע פרוצדורות דנטליות כאלו ואחרות ממספר סיבות שהמרכזית שבהן היא הסיבה הכלכלית, כאשר שדרוג המרפאה ו/או המעבדה באמצעים דיגיטליים מתקדמים, הוא תהליך הכרוך בעלות כספית ראשונית גבוהה. 

השיטה הדיגיטלית המוצעת על ידינו למטרות ייצור ובנייה של כתרים, גשרים, תותבות שיניים ותוצרים דנטליים נוספים, מאפשרת לכל מעבדת שיניים להסתייע במיטב החידושים בתחום רפואת השיניים הדיגיטלית מבלי להידרש להשקעות כספיות גבוהות לצרכי רכישת ציוד מעבדת שיניים דיגיטלית. בנוסף, השיטה מקצרת תהליכים ומאפשרת למעבדת השיניים לייצר יותר עבודה בפרקי זמן קצרים יותר. 

מעבדות שיניים דיגטליות

DMB מציגה: תוצרים דנטליים שישיגו עבורכם יתרון מהותי במיתוג המרפאה/מעבדה

פתרונות השירות המוצעים על ידינו למטרות ייצור תוצרים דנטליים בשיטה הדיגיטלית, נועדו בין היתר לאפשר לכל מעבדת שיניים ומרפאות השיניים שעבודות איתנו, לבסס את מעמדן המקצועי – רפואי בתחום רפואת השיניים הדיגיטלית ולאפשר לכל אחד ואחת ממטופליהן ליהנות מתוצרים דנטליים איכותיים ועמידים לארוך שנים רבות. הפתרונות השונים המוצעים על ידינו מיועדים בעיקר למרפאות שינים המחזיקות במערכות סריקה דיגיטליות ולכל מעבדות שיניים אשר מעוניינות להתקדם לשיטת הייצור הדיגיטלית של תוצרים דנטליים מבוקשים בענף רפואת השיניים. 

השימוש בטכנולוגיות הדיגיטליות המוצעות על ידינו היא הדרך היעילה, הנוחה והחסכונית ביותר לצורך השגת יתרון תחרותי מוהבק בתחום רפואת השיניים וכל זאת תוך מתן שירות אופטימאלי לקהל לקוחותיהן באמצעות אחד או יותר מהתוצרים הדנטליים האיכותיים אותם אנו מייצרים. 

אם גם אתם רוצים לחסוך זמן וכסף ולאפשר לקהל הלקוחות שלכם ליהנות משירותים מתקדמים בתחום רפואת השיניים הדיגיטלית, זה הזמן ליצור איתנו קשר כאן ולהיחשף לכל פתרונות השירות הדיגיטליים המוצעים על ידינו. אנו מזמינים גם אתכם לקחת חלק במהפכה הדיגיטלית בענף רפואת השיניים ולהצטרף לעשרות מעבדות שיניים ומרפאות מובילות בתחומן שכבר נמנות על קהל הלקוחות שלנו. 

רופא/טכנאי שיניים?

רוצה להצטרף לעולם של חדשנות טכנולוגית ודיגיטלית?

השאר פרטים בטופס ונחזור אליך בהתאם לבדיקת התאמה.

האתר מתוחזק ע"י חברת

רופא/טכנאי שיניים?

רוצה להצטרף לעולם של חדשנות טכנולוגית ודיגיטלית?
השאר פרטים בטופס ונחזור אליך בהתאם לבדיקת התאמה.

רופא/טכנאי שיניים?

רוצה להצטרף לעולם של חדשנות טכנולוגית ודיגיטלית?

השאר פרטים בטופס ונחזור אליך בהתאם לבדיקת התאמה.