סורק למעבדת שיניים


אנחנו בחברת DMB Center, מקדמים חדשנות טכנולוגית ודיגיטלית בענף רפואת השיניים ומאפשרים לכל רופאי וטכנאי השיניים בישראל ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שירות דיגיטליים המבוססים על מערכות סריקה מתקדמות ומחרטות דיגיטליות המקצרות ומייעלות את הליכי יצור הכתרים, הגשרים ותותבות השיניים.

פתרונות השירות הדיגיטליים המוצעים על ידינו, מיועדים לכל אילו מבינכם העוסקים בענף רפואת השיניים המסורתית ומעוניינים להתקדם לענף רפואת השיניים הדיגיטלית תוך היכרות מעמיקה עם המכשור הטכנולוגי והדיגיטלי המתקדם ביותר מסוגו בעולם. בעמוד שלפניכם, תוכלו למצוא מידע כללי על מערכות סריקה למעבדות שיניים ולהיחשף לכל השירותים המוצעים על ידינו בתחום רפואת השיניים הדיגיטלית.

מערכות סריקה למעבדות שיניים – מה חשוב לדעת?

מערכות סריקה למעבדות שיניים הן מערכות סריקה מתקדמות המורכבות משני חלקים עיקריים, כאשר החלק הראשון כולל את הסורק עצמו והחלק השני את רכיב התוכנה. הסורק במערכות אלו הוא למעשה מצלמה אופטית מתקדמת ומשוכללת באמצעותה ניתן לצלם את שיני המטופל באופן המדויק ביותר, כאשר מעבר של הסורק בשטח חלל הפה מספק עשרות תמונות מהירות ומדויקות של מבנה השיניים וחלל הפה.

רכיב התוכנה במערכת נועד לצרכי איחוד כלל התמונות אשר צולמו באמצעות הסורק לכדי תמונה דיגיטלית המציגה באופן המדויק ביותר את חלל הפה של המטופל. באופן זה, ניתן לראות על גבי צג המחשב את התמונה המדויקת של האזור המיועד לטיפול ואף להגדיל את התמונה הדיגיטלית לכדי תמונה מוגדלת וברורה המציגה את האזור המיועד לטיפול מכל כיוון אפשרי.

עם השגת ממצאי הסריקה האופטימאליים, ניתן לעבוד על גבי התמונה הדיגיטלית באמצעות רכיב התוכנה, ובכך, לבצע תכנון מדויק של התוצר הנדרש לייצור, בין אם מדובר בגשרים, כתרים, תותבות, ציפויי שיניים וכדומה.

השימוש במערכת סורק למעבדת שיניים נעשה בדרך כלל על ידי מרפאות שיניים בהן פועלת מעבדת שיניים, כאשר פעולת הסריקה הדיגיטלית מתבצעת על ידי רופאי השיניים במרפאה ואילו עיבוד התמונה הדיגיטלית לצרכי ייצור התוצר המיועד נעשה על ידי טכנאי השיניים.

עם סיום הליכי עיבוד התמונה הדיגיטלית באמצעות מכשיר סורק למעבדת שיניים, ניתן להעביר את האינפורמציה הממוחשבת למכשיר ייעודי נוסף (מחרטה דיגיטלית) באמצעותו ניתן לייצר באופן דיגיטלי את התוצר הנדרש: כתר, גשר, תותבת, ציפוי שיניים וכדומה.

סורק למעבדת שיניים – כל היתרונות

השימוש במערכת סריקה למעבדות שיניים ומרפאות שיניים, מאפשר לרופאי וטכנאי השיניים ליהנות ממגוון רחב של יתרונות מרכזיים, וביניהם:

  • סריקה מהירה ומדויקת של חלל הפה
  • דיוק מרבי לאורך כל שלבי הסריקה והעיבוד של התמונה הדיגיטלית
  • חיסכון משמעותי בשלבי העבודה כפי שנהוגים בשיטות מסורתיות שאינן דיגיטליות
  • מערכות סריקה המאפשרות תכנון מקדים ומדויק של טיפולי השתלות שיניים תוך שילוב אינפורמציה ממוחשבות של צילומי ה-CT

חשוב לדעת: השימוש במערכות סריקה נועד לצרכי העברת אינפורמציה ממוחשבת ישירות מהמערכת אל המחרטה הדיגיטלית המהווה את מרכז הייצור של המערכת. באופן זה, ניתן לייצר מגוון רחב של תוצרי שחזור, מכתרי זירוקניה, דרך כתרי אימקס ועד גשרים, תותבות שיניים וציפויי שיניים, והכול ברמת דיוק מקסימאלית בהתאם לממצאי הסריקה והאינפורמציה הממוחשבת של הקובץ המעובד.

יתרון מרכזי נוסף של השיטה הדיגיטלית לייצור כתרים, גשרים ותותבות, בא לידי ביטוי בהיבט האסתטי של התוצר הסופי המיוצר באופן דיגיטלי במלואו ללא צורך בהשחזות ושימוש בשיטות עבודה ידניות. באופן זה, ניתן להגיע לתוצאות ייצור מושלמות המדמות שיניים טבעיות אחד לאחד גם ברמת הגודל והמידה של השיניים באופן פרטני לכל מטופל/ת וגם ברמת הגוון המותאם לכל מטופל/ת.

DMB מציגה: שיטת עבודה חדשנית למרפאות ומעבדות שיניים

רוצים ליהנות מכל היתרונות הנלווים לתחום רפואת השיניים הדיגיטלית? אנחנו בחברת DMB milling center מאפשרים גם לכם ליהנות משיטת עבודה חדשנית ומרפאות ומעבדות שיניים, שלמעשה מקצרת, מייעלת ומשפרת את כל שלבי התכנון והייצור של כתרים, גשרים ותותבות שיניים.

השיטה החדשנית המיושמת על ידינו מבוססת על שימוש במערכות סריקה מתקדמות למרפאות ומעבדות שיניים ועל מכשור ייעודי לצרכי חריטה דיגיטלית. במסגרת השיטה המוצעת על ידינו, אנו מייתרים לחלוטין את השימוש במחרטות מיושנות ושיטות עבודה ידניות, כאשר כל שלבי הייצור מיושמים באופן דיגיטלי מלא.

איך עובדת השיטה?

השיטה הדיגיטלית שלנו לייצור כתרים, גשרים ותותבות שיניים באופן דיגיטלי מלא, מיושמת בשלושה שלבים עיקריים הכוללים:

  1. קבלת קובץ סריקה דיגיטלי ממרפאת השיניים/מעבדת השיניים
  2. עיבוד גרפי של הקובץ הממוחשב עד לקבלת התוצאה המיטבית ביותר
  3. העברת האינפורמציה הממוחשבת של הקובץ המעובד למכונת ייצר – מחרטה דיגיטלית

לשיטה זו, מספר גדול של יתרונות עבור רופאי וטכנאי השיניים, כאשר היתרון המרכזי בא לידי ביטוי ברמת הדיוק הגבוהה של תוצרי הייצור בשיטה הדיגיטלית. בנוסף, השיטה מקצרת באופן משמעותי את משך הייצור ומאפשרת לקהל לקוחותינו ליהנות מתוצרים סופיים איכותיים בעלי עמידות גבוהה תוך פרק זמן קצר במיוחד.

חשוב לציין שלאורך כל שלבי הייצור, המעורבות של רופאי השיניים/טכנאי השיניים היא מינימאלית ולמעט שליחת הקובץ הממוחשב של הסריקה הדיגיטלית אל תיבת הדוא"ל שלנו, הם אינם נדרשים להיות מעורבים בתהליך. עם סיום הליך הייצור, אנו דואגים לאספקת התוצר הסופי ישירות למרפאה/מעבדת שיניים באמצעות שירות משלוחים ייעודי.

למה כדאי לכם להצטרף אלינו עוד היום?

אנחנו בחברת DMB Center, מפעילים מרכז חריטה מתקדם מסוגו בישראל המתמחה בהליכי ייצור דיגיטליים של כל סוגי הכתרים, הגשרים ותותבות השיניים. פתרונות השירות המוצעים על ידינו בענף רפואת השיניים הדיגיטלית מאפשר לכלל רופאי וטכנאי השיניים בישראל לבסס את מעמדם כמובילים בתחומם וזאת הודות לתוצאות המדויקות של תוצרי הייצור המיושמים בשיטה הדיגיטלית שלנו.

אם גם את רוצים להתקדם ולבסס את מעמדכם הרפואי – מקצועי בתחום רפואת השיניים הדיגיטלית, זה הזמן ליצור איתנו קשר כאן ולשמוע יותר על פתרונות השירות המוצעים על ידינו.

רופא/טכנאי שיניים?

רוצה להצטרף לעולם של חדשנות טכנולוגית ודיגיטלית?

השאר פרטים בטופס ונחזור אליך בהתאם לבדיקת התאמה.

נבנה במחשבה רבה ע"י //

רופא/טכנאי שיניים?

רוצה להצטרף לעולם של חדשנות טכנולוגית ודיגיטלית?
השאר פרטים בטופס ונחזור אליך בהתאם לבדיקת התאמה.

רופא/טכנאי שיניים?

רוצה להצטרף לעולם של חדשנות טכנולוגית ודיגיטלית?

השאר פרטים בטופס ונחזור אליך בהתאם לבדיקת התאמה.