סריקה אינטראורלית

אנחנו בחברת DMB  milling center, מקדמים חדשנות טכנולוגית ודיגיטלית בענף רפואת השיניים ומאפשרים לכל רופאי השיניים בישראל ליהנות מפתרונות השירות המתקדמים ביותר בתחום רפואת השיניים הדיגיטלית. פתרונות השירות המוצעים במרכז החריטה שלנו מבוססים על ממצאי סריקה אינטראורלית המיושמת באמצעות מכשור טכנולוגי חדיש ומתקדם מסוגו המצויי כיום ביותר ויותר מרפאות שיניים בישראל. סריקה דיגיטלית לשיניים מאפשרת הליך ייצור מושלם ומדויק של כתרים, תותבות וגשרים וזאת לצד תוצרים נוספים כגון ציפויי שיניים הניתנים לייצור במסגרת הליך דיגיטלי מלא המספק תוצאות מדויקות ברמה הגבוהה ביותר. אם גם אתם רוצים להתקדם לשלב הבא של ענף רפואת השיניים, זה הזמן לדעת הכול על סורקים אינטראורלים.

סריקה אינטרה אורלית

סורקים אינטראורלים - מה חשוב לדעת?

סורקים אינטראורלים הם למעשה מכשירי סריקה דיגיטליים המיועדים למטרות צילום וסריקה תלת מימדית של חלל הפה. סורקים אלו יודעים לסרוק ולצלם את חלל הפה בצורה המדויקת ביותר, כאשר ממצאי סריקה אינטראורלית והצילום מאפשרים ייצור של דגם ממוחשב של חלל פה והשיניים. מכשירי הסריקה האינטראורלית מסוגלים לספק תמונה כוללת של חלל הפה באמצעות 3,000 תמונות בדקה היוצרות מעין תעודת זהות ביומטרית של חלל הפה והשיניים.  

סריקה אינטרה אורלית - כל השימושים

במכשירי סריקה אינטרה אורלית נעשה שימוש למגוון רחב של טיפולי שיניים במסגרתם נדרש הליך ייצור של כתרים, גשרים וציפויי שיניים, כאשר הסריקה האינטרה אורלית מהווה את הפתרון היעיל ביותר למטרות טיפולי שחזור כגון:

  • טיפולי שחזור השן – שחזור שיניים המיוצרות מחומרים קרמיים בצבע השן ומיועדים למטרות השלמה של שן טבעית חסרה
  •  טיפולי שיקום חלקי או מלא של חלל הפה באמצעות כתרים – כתרים המיועדים למטרות שיקום שיניים מלא ו/או שיקום באמצעות גשר בשיניים
  •  טיפולי השתלות שיניים – מבנים וכתרים קרמיים המיועדים למטרות שיקום הפה באמצעות שתלים דנטליים

סריקה דיגיטלית לשיניים - כל היתרונות

השימוש במכשירי סריקה אינטראורלית  בענף רפואת השיניים, מאפשר לעושים בהם שימוש ליהנות מכל היתרונות הנלווים לענף רפואת השיניים הדיגיטלית, החל מרמת דיוק גבוהה במיוחד של צילומי השיניים, דרך ייעול וקיצור הליכי ייצור הכתרים והגשרים ועד להפחתה משמעותית של מספר הטיפולים הנדרשים לצרכי השלמת ההליך הטיפולי, דבר החוסך זמן כיסא יקר עבור רופאי השיניים והמטופלים כאחד. מעבר לכך, השימוש בסורקים האינטראורלים מאפשר השגת תוצאות טיפוליות ברמה האסתטית הגבוהה ביותר מכל שיטות הייצור המסורתיות של ייצור כתרים וגשרים. 

עד כניסתה של הסריקה הדיגיטלית לענף רפואת השיניים, נטילת מידות של חלל הפה והשיניםי לצורך ייצור כתרים וגשרים נעשתה באמצעות שימוש ב-"מטבעים" אשר הוכנסו לחלל הפה של המטופל. השימוש ב-מטבעים נועד לספק את התמונה הרחבה של חלל הפה לצורך טיפולי ההמשך והשימוש בהם לווה בלט מעט חסרונות כגון: חוסר נוחות, רמת דיוק חלקית, טיפולים ממושכים עד לייצור הכתר/גשר ותוצאות אסתטיות לא כל כך מחמיאות. 

השימוש במכשיר סריקה אינטראורלית  משנה את כללי המשחק בענף רפואת השיניים והוא מאפשר לרופאי וטכנאי השיניים ליהנות מתוצאות סריקה וצילום מדויקות ברמה הגבוהה ביותר, באמצעותן ניתן לייצר את הכתרים והגשרים המודיקים והאסתטיים ביותר לחלל הפה של המטופל. 

סריקה אינטראורלית

השימוש בממצאי הסריקה - מה חשוב לדעת?

כל הנתונים המסופקים על ידי מכשירי סריקה אינטראורלית ניתנים להעברה (כקובץ ממוחשב) ישירה למחשבים המצויים במרכז החריטה שלנו ב בחברת DMB  milling center. מרגע קליטת הקבצים במערכת הממוחשבת שלנו, מעצב גרפי מטעמנו עובד על הקבצים ומייצר עבורכם דגם ממוחשב של הכתר/גשר המיועד לייצור. בשלב השני, הדגם הממוחשב והתלת מימדי של הכתר/גשר מועבר למחרטה דיגיטלית היודעת לייצר את הדגם המבוקש באמצעות חומרים קרמיים שונים אשר אינם מכילים מתכת. ההליך הדיגיטלי של ייצור הכתרים ו/או הגשרים על פי ממצאי הסריקה האינטר אורלית מאפשר רמת דיוק שלא קיימת בשום שיטת חריטה מסורתית אחרת, ובנוסף, ההליך נועד לזהות בעיות כאלו ואחרות כבר בשלב הייצור ולתקן את הבעיה באופן מיידי. באופן זה, נחסך זמן ייצור משמועתי המונע בין היתר החזרות של הכתר/גשר למעבדת השיניים.

עם סיום הליך הייצור, אנו דואגים למשלוח התוצר הסופי ישירות למרפאת השיניםי לצרכי הרכבת השן על ידי רופא השיניים. 

בצד של המטופלים, ההליך הדיגיטלי מאפשר להם ליהנות מתוצאות טיפוליות ברמה הגבוהה ביותר תוך הקפדה יתרה על תוצאה אסתטית ומדויקת בפרק זמן קצר יחסית עם נוחות מקסימאלית. 

סורקים אינטראורלים

DMB milling center - מרכז החריטה המוביל בישראל

אנחנו בחברת DMB  milling center עוסקים ומתמחים בהליכי ייצור דיגיטליים של כתרים, גשרים ותותבות, תוך שימוש בכל האמצעים הדיגיטליים המובילים ביותר בענף רפואת השניים הדיגיטלית. בין לקוחותינו נמנים מרפאות שיניים ומעבדות שיניים הבוחרות לשפר את איכות תהליכי העבודה שלהן לצרכי ייצור גשרים, כתרים ושיניים תותבות ובכך לבסס את מעמדם המקצועי רפואי בעיני המטופלים. מטרת העל שלנו היא לסייע לכלל רופאי וטכנאי השיניים להתקדם לתחום רפואת השיניים הדיגיטלית ולהבטיח לעצמכם את פתרונות השירות הטובים ביותר בכל הנוגע לייצור כתרים, גשרים ותותבות בשיטה הדיגיטלית. 

לרשותנו, מגוון רחב של מערכות ציוד דיגיטליות המיועדות לצרכי מתן מענה מדויק לכל צורך טיפולי, כאשר ההתמחות המקצועית שלנו באה לידי ביטוי בהליכי ייצור דיגיטליים של כתרים, גשרים ותותבות בהתאם לממצאים של  סריקה אינטראורלית. אם גם אתם רוצים להתקדם לענף רפואת השיניים הדיגיטלית ולא להישאר מאחור זה הזמן ליצור איתנו קשר כאן ולשמוע על כל פתרונות השירות והאמצעים הטכנולוגיים המוצעים על ידינו. לצד הטכנולוגיה הדיגיטלית, אנו מאפשרים לקהל לקוחותינו ליהנות משירות מקיף הכולל הדרכות מעשיות לאופן השימוש באמצעי הסריקה האינטראורלית. 

הצטרפו אלינו עוד היום וגם אתם תוכלו להבטיח לעצמכם את פתרונות השירות המובילים ביותר מסוגם בענף רפואת השיניים הדיגיטלית. 

רופא/טכנאי שיניים?

רוצה להצטרף לעולם של חדשנות טכנולוגית ודיגיטלית?

השאר פרטים בטופס ונחזור אליך בהתאם לבדיקת התאמה.

האתר מתוחזק ע"י חברת

רופא/טכנאי שיניים?

רוצה להצטרף לעולם של חדשנות טכנולוגית ודיגיטלית?
השאר פרטים בטופס ונחזור אליך בהתאם לבדיקת התאמה.

רופא/טכנאי שיניים?

רוצה להצטרף לעולם של חדשנות טכנולוגית ודיגיטלית?

השאר פרטים בטופס ונחזור אליך בהתאם לבדיקת התאמה.